İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi'ne Nasıl Başvurabilirim?

2018-03-12 06:09:18

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için İngiltere Konsolosluğu'nun ya da İngiltere Vizesi başvuru merkezinin hazırlamış olduğu resmi bir evrak listesi bulunmamaktadır.

Zaten İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında yapılacak her bir başvuru kendisine özgü olup, hazırlanacak evraklar ve başvuru dosyası da başvurunun niteliğine göre farklılaşmaktadır.

İletişim detaylarımızı kullanarak firmamızla irtibata geçmeniz halinde uzmanlarımızla yapacağınız ilk görüşme sonrasında sizin ve İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere'de kurmayı planladığınız işin özel şartları belirlenerek bu yönde hazırlanması gereken belge ve dökümanları içeren bir evrak listesi oluşturulacaktır. Bu listede belirtilen evrakları hazırlayıp bize ulaştırmanızla beraber uzmanlarımız belgelerinizi inceleyerek dosyanızı hazırlamaya başlayacak ve gerekli görülmesi halinde dosyanızdaki eksikleri gidermek amacıyla kimi ek evraklar istenecektir.

Evraklarınızın tamamlanmasının akabinde dosyanız oluşturulacak, gerekli tercümeler yapılarak ihtiyaç duyulan açıklama ve notlar eklenecek ve dosyanıza son şekli verilecektir. Bunun akabinde başvuru sahibine uygun gün ve saatte başvuru merkezine gelerek biyometrik taramadan geçmek ve İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunu tamamlamak üzere randevu alınır. Başvuru sahibi başvuru merkezine tamamen hazır ve eksiksiz dosya ile başvurur.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvuru takip ve pasaport teslim işlemleri yine tarafımızca yapılacaktır. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

  • "İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi'ne Nasıl Başvurabilirim? " sayfası 1 defa okundu
  •   «  İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi'ne Nasıl Başvurabilirim? sayfasını paylaş
x

Bizi Takip Edin