Ankara Antlaşması Vizesi Sahipleri Ne Tür İşler Yapılabilir?

2018-03-12 06:09:50

Doktorluk, Avukatlık, Diş Hekimliği gibi İngiltere yasalarına göre özel eğitim ve diploma gerektiren işler haricinde serbest meslek olarak yapılabilecek her iş İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında yapılabilir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında bir işyerinde, bir işverenin yanında, maaşlı olarak çalışmak mümkün değildir. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi sahibinin mutlaka kendi işini kurması ve serbest meslek sahibi olarak kendi işinde çalışması gerekmektedir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında yapılabilecek işlere örnek olarak diyetisyenlikten, fayansçılığa, otel işletmeciliğinden, grafik tasarımcılığa kadar geniş bir skala göz önünde bulundurulabilir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında yapılabilecek iş örneklerine dair daha detaylı bir liste için İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ile Yapılabilecek İşler sayfasını ziyaret edebilir veya firmamızla irtibata geçerek yapmayı planladığınız işin İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamına girip girmediği hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • "Ankara Antlaşması Vizesi Sahipleri Ne Tür İşler Yapılabilir?" sayfası 1 defa okundu
  •   «  Ankara Antlaşması Vizesi Sahipleri Ne Tür İşler Yapılabilir? sayfasını paylaş
x

Bizi Takip Edin