Ankara Antlaşması Tier 2 Vizesiyle Farklı Nedir?


Eklenme Tarihi: 2019-07-16 07:51:02

Ankara Antlaşması Tier 2 vizesiyle farklarının temel noktası Ankara Antlaşmasının puan bazlı sistem olmaması ve vize başvurusu için gerekli şartlarının farklı olmasıdır.

Ankara Antlaşması Tier 2 vizesiyle farkları oldukça fazladır. İngiltere’de iş kurmak veya çalışmak isteyen bireylerin başvurabileceği vize türleri olmaları ise ortak noktalarıdır. Ankara Antlaşması başvurularında başvuru ücreti bulunamamaktadır. Ancak Tier-2 İş Vizesi başvuru ücretleri her yıl İngiltere İçişleri Bakanlığınca dolar kurundaki değişikliklerden de etkilenerek sterlin olarak belirlenmektedir.

Ankara Antlaşması Tier 2 vizesiyle farklarından bir tanesi de Ankara Antlaşması’nın yüksek başvuru standartlarının bulunmamasıdır. Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de iş kuracak veya çalışacak olan bireyler için gerekli bir standart belirlenmemiştir. Tier-2 Genel Çalışma/İş Vizesi için ise başvuru sahiplerinin başvuru dosyasında bulunması gereken belirli şartlar vardır. Bu şartlardan biri puan bazlı vize türü olan Tier-2 İş Vizesi için gereken evrakların puanlanıyor olması ve toplamda 50 puanı karşılayamıyor olan bireylerin vize alım ihtimalinin azalıyor olmasıdır. Tier-2 vizesiyle elde edilecek gelir, yapılacak işten bireylerin konu üzerine eğitimlerine kadar her konu puanlanmaktadır. Tier-2 Vizesiyle ilgili detaylı bilgi almak isteyen bireyler uzmanlara buradan ulaşabilirler.

Ankara Antlaşması vizesi, İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkması durumunda ne olacağı hakkında bilgi almak ve güncel haberleri takip etmek isteyenler İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

Ankara Antlaşması tier 2 vizesiyle farklarını nereden öğrenebilirim?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de hangi işi yapabilirim?”, “Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firmanın uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için danışmanlık firması ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Tier 2 Vizesiyle Farklı Nedir?" sayfası 232 defa okundu