Ankara Antlaşması Vize Uzatma Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2018-03-12 06:04:45

1 yıllık İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi alındıktan sonra İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Uzatma başvurusu yapılarak 3 yıllık İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi alınmalıdır.

Daha kısa süreli vize alınması halinde İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi süresini 4 yıla tamamlamak amacıyla vize süresinin bitmesine yakın tekrar İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Uzatma başvurusu yapılmalıdır.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Uzatma başvurusu kişinin işini ve İngitere'deki yaşamını devam ettirmek amacıyla yapılacak bir başvurudur. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvurusunun olumlu sonuçlanması için İngiltere'de serbest meslek sahibi olarak yapılan işin gerçek ve işler durumda olduğunu gösterebilmek gerekmektedir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Uzatma başvurusu esnasında ve İngiltere'de bulunulan süreçteki evrakların tamamı daha sonra yapılacak İngiltere Sürekli Oturum İzni ve İngiliz Vatandaşlığı'na geçiş başvurularında kullanılmak üzere saklanılması gerekmektedir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Uzatma başvurusu hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

  • "Ankara Antlaşması Vize Başvurusu" sayfası 13314 defa okundu
  •   «  Ankara Antlaşması Vize Uzatma Başvurusu sayfasını paylaş
x

Bizi Takip Edin