Ankara Antlaşması Süresiz Oturum İzni

Güncellenme Tarihi: 2018-03-12 06:04:51

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere'de bulunulan 4 yılın tamamlanmasının akabinde kişi İngiltere Sürekli Oturum İzni almak üzere başvuru hakkına sahip olur.

İngiltere Sürekli Oturum İzni başvurusu esnasında konsolosluk tarafından başvuru sahibinin İngiltere'deki yaşamı, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında yürüttüğü işin gelişimi ve geldiği son hali ile kişinin İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi dahilinde İngiltere'de bulunduğu süre içerisinde herhangi bir yasadışı işleme sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulur.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere'de 4 yıl yaşamış ve sonrasında İngiltere Sürekli Oturum İzni almış olan kişiler İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi yükümlülüklerinden çıkarlar. Yani İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında İngiltere'de yürüttükleri işi kapatabilir, değiştirebilir veya bir işyerinde maaşlı olarak çalışmaya başlayabilirler.

İngiltere Sürekli Oturum İzni başvurusu hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

  • "Ankara Antlaşması Vize Başvurusu" sayfası 13316 defa okundu
  •   «  Ankara Antlaşması Süresiz Oturum İzni sayfasını paylaş
x

Bizi Takip Edin